قوانین و مقررات

۱. کلیه اصول و رویه‏‌های سایت itoll.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

۲. این سایت درگاه استعلام و پرداخت عوارض الکترونیک آزادراهی کشور و همچنین عوارض مربوط به طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا (زوج یا فرد) بوده و مبالغ نمایش داده شده در هنگام استعلام، مربوط به ارگانهای ذیربط می باشد.

۳. در جهت سهولت کابران، این سایت بدون دریافت هر گونه اطلاعاتی و صرفا با ورود شماره پلاک خودرو اقدام به استعلام و پاسخ دهی می نماید، بنابراین مسئولیت‌های بعدی ناشی از وارد نمودن پلاک خودرو به منظور پرداخت آن، متوجه کاربران گرامی می باشد.

۴. آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوطه صرفا از طریق لینک https://news.itoll.ir اطلاع رسانی می گردد.

۵. در راستای رعایت قانون مالکیت فکری و احترام به مالکیت مادی و معنوی، تمامی محتوای درج شده در سایت مختص استفاده در این سایت بوده و هر گونه استفاده از آن‌ها غیر اخلاقی و خلاف قانون است و سایت آیتول حق مورد پیگرد قانونی قراردادن خاطیان را برای خود محفوظ می داند.

۶. دریافت شماره‌ی تلفن همراه، صرفا جهت صحت سنجی و احراز هویت کاربر جهت نمایش اطلاعات مربوطه میباشد.